Kontakty - Vyšší odborná škola TRIVIS v Praze

TRIVIS - Střední škola veřejnoprávní a vyšší odborná škola Prevence kriminality a krizového řízení Praha s.r.o.

Hovorčovická 1281/11

182 00  Praha 8

tel: 283 911 561, /ss-veterinarni233 543 233

ředitel školy Mgr. Jiří Fuchs 233 543 233/ss-veterinarni fuchs@trivis.cz
studijní oddělení VOŠ Jana Langerová 283911561,606058204 vos@trivis.cz
Pověřenec GDPR poverenec@trivis.cz
Interní pedagogové Vyučovaný předmět Email
Mgr. Erika Kořínková NJ korinkova@trivis.cz
Mgr.Jiří Fuchs KP a PK

fuchs@trivis.cz

PhDr. Dagmar Kadlecová PSY-1.roč kadlecova.d@trivis.cz
PhDr. David Procházka AJ, F, S prochazka@trivis.cz
Mgr. Martin Gažúr PP-SE gazur@trivis.cz
RNDr. Marta Koníčková  PP-TA konickova@trivis.cz
PhDr. Michaela Kratochvílová PZ,OŽP, ŽP kratochvilova@trivis.cz
Ing. Jiří Soukup AJ, KŘOO, BS soukup@trivis.cz
RNDr. Suková Iva PP-ZP sukova@trivis.cz
Ing. Neuschl Martin PP-St, PY neuschl@trivis.cz
Externí pedagogové Vyučovaný předmět Email
JUDr. Valová Iveta KPK valova@trivis.cz
Bc.Milan Kotouč,DiS. PP-SE,KYN kotouc@trivis.cz
Mgr. Marek Hejduk IPPK a IPKŘ hejduk@trivis.cz
PhDr. Ľubica Kurucová PSY- 2roč.
Mgr. Jan Kořínek HP, OO
JUDr. Jiří Masařík, CSc. PR,AS masarik@trivis.cz
Ing. Sklenář Michal MAP sklenar@trivis.cz
JUDr. Josef Vlček KRIM vlcek@trivis.cz
Mgr. Josef Zběhlík, DiS. BS zbehlik@trivis.cz
Ing.Bc. Čandík Marek, PhD. IPPK, PZ candik@trivis.cz
Mgr.Tomáš Horský IZS horsky@trivis.cz
Mgr. Zemnová Taťiana PK zemanova@trivis.cz
JUDr. Václav Kricner PR- kombinované kricner@trivis.cz
Ing. Miroslav Kroupa  PH,PP-(dez,det,dekon,meteo) kroupa@trivis.cz
Ing. Vojtěch Kos POP kos@trivis.cz
Mgr.et.Mgr. Marcela Husáková BOZP husakova@trivis.cz 
JUDr. Karel Horák PR horak@trivis.cz
Mgr. Katka Poludová PK poludova@trivis.cz

Nevíte, na koho se obrátit se svým dotazem? Vyplňte kontaktní formulář

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout



Logo 2

Praha

TRIVIS, a.s.

Střední škola veřejnoprávní a Vyšší odborná škola prevence kriminality a krizového řízení Praha, s.r.o.

Hovorčovická 1281/11, 18200  Praha 8 - Kobylisy