Kontakty

TRIVIS – Střední škola veřejnoprávní a Vyšší odborná škola prevence kriminality a krizového řízení Praha, s.r.o.

  • Hovorčovická 1281/11
  • 182 00 Praha 8
  • IČ: 25109138
  • IZO: 110350201

Detašované pracoviště v Ďáblicích

  • Na Terase 355/8
  • 182 00 – Praha 8 – Ďáblice

Studijní oddělení VOŠ

jméno e-mail telefon

Tajemnice pro VOŠ – Jana Langerová

vos@trivis.cz +420 283 911 561, 602 320 166

Referentka – Lucie  Eliášová

dalkove@trivis.cz 420 283 911 561,

Vedení školy

 

Jméno E-mail Telefon

   

Mgr. Jan Dalecký – ředitel školy

dalecky@trivis.cz 724 978 148

    

PhDr. Jarmila Belmihoubová – zástupce ředitele a metodik prevence

belmihoubova@trivis.cz 778 754 878

Číslo účtu pro platbu školného: 112 017 018 / 0300

(variabilní symbol je číslo smlouvy o poskytnutí vyššího odborného vzdělávání)

Učitelský sbor pro šk. rok 2020/2021

jméno předmět e-mail
Ing. Bohumil Krajča,MBA, BBA PR (1.CV) krajca@trivis.cz
Mgr.Jan Dalecký KaPK ( 3.AV) dalecky@trivis.cz
PhDr. Dagmar Kadlecová PSY-1.roč kadlecova.d@trivis.cz
Bc. Miloslav Čech BS – 3roč, MAP- 2roč kom cech@trivis.cz
PhDr. Marie Homerová AJ – 1.roč homerova@trivis.cz
Ing. Jiří Soukup AJ,BS soukup@trivis.cz
RNDr. Suková Iva PP-ZP sukova@trivis.cz
Ing. Neuschl Martin PP-ST, PY neuschl@trivis.cz
PhDr. Marek Hejduk, LL.M KaPK,IPPK a IPKŘ – kombinované hejduk@trivis.cz
Bc.Milan Kotouč,DiS. PP-SE,KYN kotouc@trivis.cz
JUDr. Václav Mastný, PhD. PR – denní (2 a 3 roč) mastny@trivis.cz
PhDr. Ľubica Kurucová PSY- 2roč. kurucova@trivis.cz
JUDr. Jiří Masařík, CSc. PR,AS – kombinované masarik@trivis.cz
PhDr. Michaela Kratochvílová PZ,OŽP, ŽP kratochvilova@trivis.cz
PhDr.Karel Locker KRIM locker@trivis.cz
Mgr. Josef Zběhlík, DiS. BS zbehlik@trivis.cz
Ing. Věra Růžičková IPPK- denní, PP-TA ruzickova@trivis.cz
Mgr. Svatopluk Haugwitz KŘ IZS, KHP haugwitz@trivis.cz
Ing. Miroslav Kroupa  PH,PP-(dez,det,dekon,meteo), kroupa@trivis.cz
Mgr. Marcela Hronová, MBA POP, PK hronova@trivis.cz
Mgr.et.Mgr. Marcela Husáková BOZP,OO husakova@trivis.cz
JUDr. Karel Horák PR (1roč) horak@trivis.cz
Mgr. Jitka Sekyrová MAP – denní sekyrova@trivis.cz
Mgr. Ondřej Zatroch AJ, F, S zatroch@trivis.cz

GDPR – poverenec@trivis.cz