Kontakty

TRIVIS – Střední škola veřejnoprávní a Vyšší odborná škola prevence kriminality a krizového řízení Praha, s.r.o.

  • Hovorčovická 1281/11
  • 182 00 Praha 8
  • IČ: 25109138
  • IZO: 110350201

Detašované pracoviště v Ďáblicích

  • Na Terase 355/8
  • 182 00 – Praha 8 – Ďáblice

Studijní oddělení VOŠ

jméno e-mail telefon

Tajemnice pro VOŠ – Jana Langerová

vos@trivis.cz +420 283 911 561

Referentka – Lucie  Eliášová

dalkove@trivis.cz 420 283 911 561, 606 058 204

Vedení školy

 

Jméno E-mail Telefon

   

Mgr. Jan Dalecký, MBA – ředitel školy

dalecky@trivis.cz 724 978 148

    

PhDr. Jarmila Belmihoubová, MBA – zástupce ředitele a metodik prevence

belmihoubova@trivis.cz 778 754 878

Číslo účtu pro platbu školného: 112 017 018 / 0300

(variabilní symbol je číslo smlouvy o poskytnutí vyššího odborného vzdělávání)

Učitelský sbor pro šk. rok 2021/2022

jméno předmět e-mail
Ing. Bohumil Krajča,MBA, BBA AS ( 2Av, 2AVA, 2KPK) krajca@trivis.cz
Mgr.Jan Dalecký, MBA PR ( 2AV) dalecky@trivis.cz
PhDr. Dagmar Kadlecová PSY-1.roč kadlecova.d@trivis.cz
Mgr. Miloslav Čech MAP- 2KPK cech@trivis.cz
Ing. Jiří Sissak IPPK, IPKŘ, PZ sissak@trivis.cz
Ing. Jiří Soukup AJ,BS, KŘOO soukup@trivis.cz
RNDr. Suková Iva PP-ZP sukova@trivis.cz
Pavel Céza PP-ST, PY ceza@trivis.cz
PhDr. Marek Hejduk, LL.M KaPK,IPPK a IPKŘ – kombinované hejduk@trivis.cz
Bc.Milan Kotouč,DiS. PP-SE,KYN kotouc@trivis.cz
JUDr. Václav Mastný, PhD. PR – 3Av, 3CV mastny@trivis.cz
PhDr. Ľubica Kurucová PSY- 2roč. kurucova@trivis.cz
Mgr. Jitka Sekyrová MAP (2AV, 2AVA) sekyrova@trivis.cz
PhDr.Karel Locker KRIM locker@trivis.cz
Mgr. Josef Zběhlík, DiS. BS zbehlik@trivis.cz
Mgr. Svatopluk Haugwitz KŘ, KHP haugwitz@trivis.cz
Ing. Miroslav Kroupa  PH kroupa@trivis.cz
Mgr. Marcela Hronová, MBA POP, OŽP hronova@trivis.cz
Mgr.et.Mgr. Marcela Husáková BOZP,OO husakova@trivis.cz
JUDr. Karel Horák PR (1Av, 1CV, 2AVA) horak@trivis.cz
Mgr. Ondřej Zatroch AJ, F, S, PK zatroch@trivis.cz
JUDr. PhDr. Jana Firstová, Ph.D., LL.M., MBA KaPK firstova@trivis.cz

GDPR – poverenec@trivis.cz