Kontakty

TRIVIS – Střední škola veřejnoprávní a Vyšší odborná škola prevence kriminality a krizového řízení Praha, s.r.o.

  • Hovorčovická 1281/11
  • 182 00 Praha 8
  • IČ: 25109138
  • IZO: 110350201

Detašované pracoviště v Ďáblicích

  • Na Terase 355/8
  • 182 00 – Praha 8 – Ďáblice

Studijní oddělení VOŠ

jméno e-mail telefon

Tajemnice pro VOŠ – Jana Langerová

vos@trivis.cz +420 283 911 561

Referentka – Lucie  Eliášová

dalkove@trivis.cz 420 283 911 561, 606 058 204

Vedení školy

 

Jméno E-mail Telefon

   

PaedDr. et Mgr. et Bc. Jan Dalecký, MBA – ředitel školy

dalecky@trivis.cz 724 978 148

    

PhDr. Jarmila Belmihoubová, LL.M. MBA – zástupce ředitele a metodik prevence

belmihoubova@trivis.cz 778 754 878

Číslo účtu pro platbu školného: 112 017 018 / 0300

(variabilní symbol je číslo smlouvy o poskytnutí vyššího odborného vzdělávání)

Učitelský sbor pro šk. rok 2022/2023

jméno předmět e-mail
Ing. Bohumil Krajča, MBA, Ph.D. AS ( 2Av, 2AVA, 2KPK) krajca@trivis.cz
PaedDr. et Mgr. et Bc. Jan Dalecký, MBA KaPK ( 3AVA) dalecky@trivis.cz
PhDr. Dagmar Kadlecová PSY-1.roč kadlecova.d@trivis.cz
Ing. Jiří Sissak IPPK, IPKŘ, PZ, MAP sissak@trivis.cz
Ing. Jiří Soukup AJ, KŘOO soukup@trivis.cz
RNDr. Suková Iva PP-ZP sukova@trivis.cz
Bc. Pavel Céza PP-ST, PY ceza@trivis.cz
Bc.Milan Kotouč,DiS. PP-SE,KYN kotouc@trivis.cz
JUDr. Václav Mastný, PhD. PR – 3AV mastny@trivis.cz
PhDr. Ľubica Kurucová PSY- 2roč. kurucova@trivis.cz
PaedDr. Kubát Jiří PR- 3AVA kubat@trivis.cz
PhDr.Karel Locker KRIM locker@trivis.cz
Mgr. Svatopluk Haugwitz POP haugwitz@trivis.cz
Ing. Miroslav Kroupa  PH kroupa@trivis.cz
Mgr. Marcela Hronová, MBA  OŽP hronova@trivis.cz
Mgr.et.Mgr. Marcela Husáková BOZP,OO husakova@trivis.cz
JUDr. Karel Horák PR (1Av,  2ACV+ Kom) horak@trivis.cz
Mgr. Ondřej Zatroch AJ, F, S, PK zatroch@trivis.cz
JUDr. PhDr. Jana Firstová, Ph.D., LL.M., MBA KaPK firstova@trivis.cz

GDPR – poverenec@trivis.cz