Kontakty

TRIVIS – Střední škola veřejnoprávní a Vyšší odborná škola prevence kriminality a krizového řízení Praha, s.r.o.

  • Hovorčovická 1281/11
  • 182 00 Praha 8
  • IČ: 25109138
  • IZO: 110350201

Studijní oddělení VOŠ

jméno e-mail telefon
Jana Langerová vos@trivis.cz +420 283 911 561

Vedení školy

jméno e-mail mobil
Ředitel Mgr. Jiří Fuchs fuchs@trivis.cz

Číslo účtu pro platbu školného: 112 017 018 / 0300

(variabilní symbol je číslo smlouvy o poskytnutí vyššího odborného vzdělávání)

Učitelský sbor

jméno předmět e-mail
Mgr. Erika Kořínková NJ korinkova@trivis.cz
Mgr.Jiří Fuchs KP a PK fuchs@trivis.cz
PhDr. Dagmar Kadlecová PSY-1.roč kadlecova.d@trivis.cz
PhDr. David Procházka AJ, F, S prochazka@trivis.cz
Mgr. Martin Gažúr PP-SE gazur@trivis.cz
RNDr. Marta Koníčková  PP-TA konickova@trivis.cz
PhDr. Michaela Kratochvílová PZ,OŽP, ŽP kratochvilova@trivis.cz
Ing. Jiří Soukup AJ, KŘOO, BS soukup@trivis.cz
RNDr. Suková Iva PP-ZP sukova@trivis.cz
Ing. Neuschl Martin PP-St, PY neuschl@trivis.cz
JUDr. Valová Iveta KPK valova@trivis.cz
Bc.Milan Kotouč,DiS. PP-SE,KYN kotouc@trivis.cz
Mgr. Marek Hejduk IPPK a IPKŘ hejduk@trivis.cz
PhDr. Ľubica Kurucová PSY- 2roč. kurucova@trivis.cz
JUDr. Jiří Masařík, CSc. PR,AS masarik@trivis.cz
Ing. Sklenář Michal MAP sklenar@trivis.cz
JUDr. Josef Vlček KRIM vlcek@trivis.cz
Mgr. Josef Zběhlík, DiS. BS zbehlik@trivis.cz
Ing. Věra Růžičková IPPK- denní ruzickova@trivis.cz
Mgr.Tomáš Horský IZS horsky@trivis.cz
Mgr. Zemnová Taťiana PK zemanova@trivis.cz
JUDr. Václav Kricner PR- kombinované kricner@trivis.cz
Ing. Miroslav Kroupa  PH,PP-(dez,det,dekon,meteo), OO, KŘ HP kroupa@trivis.cz
Ing. Vojtěch Kos POP kos@trivis.cz
Mgr.et.Mgr. Marcela Husáková BOZP husakova@trivis.cz
JUDr. Karel Horák PR horak@trivis.cz
Mgr. Katka Poludová PK poludova@trivis.cz

GDPR – poverenec@trivis.cz